Popis systému
Vlastnosti podrobně
Příklady použití
Zkušenosti
Ceník
Kontakty
Zdarma vyzkoušet

ZKUŠENOSTI UŽIVATELŮ S POUŽÍVÁNÍM SYSTÉMU OPENLAB-Mailing

Michael Klinge, CEO, Avinrea, Životní pojišťovna
"Používání systému OPENLAB Mailing, nám usnadnilo cílené rozesílání pravidelných informací o naší pojišťovně a seznamování našich stálých zákazníků s novými produkty. Možnost přesného výběru cílové skupiny zvýšila účinnost našich emailingů."

Karel Floss, Obchodní manager, Ermitea L.t.d., výroba pro automobilový průmysl
"Rozesílání emailů používáme pro pravidelnou informovanost zaměstnanců v oblasti řízení kvality práce. Používáme systém ISO 9001 a tímto způsobem máme plnou kontrolu o informovanosti spolupracovníků o nových postupech nebo metodikách. Systém OPENLAB-Mailing vřele doporučuji."

Marta Hermanová, Office manager, nadnárodní korporace, pobočka Praha
"Rozesílání pravidelných přání k vánocům, velikonocům a dovoleným byla dříve práce na velmi dlouhou dobu. S novým systémem dostávají všichni obchodní partneři i kolegové osobní dopis, který jim jistě zpříjemní sváteční dobu."

Ivana Richterová, Učitelka, ZŠ, Bruntál
"Dlouho se nám nedařilo najít systém, jak snadno informovat různé skupiny rodičů a žáků o akcích naší třídy a školy. Po doplnění našich seznamů je rozeslání Pozvánky na třídní schůzky nebo inforamcí o výletu záležitostí chvilky."

Michaela Slavíková, Ředitelka, Nadace pro seniory, Plzeň
"Získat sponzory pro naši činnost je závislé nejen na kvalitě našich programů, ale také na tom, kolik a jak se o nás dozví potencionálních sponzorů. Systém OPENLAB-Mailing nám umožnil spolu s databází podnikatelských subjektů Albertina výrazně zvýšit naše sponzorské příjmy. Zároveň můžeme snadno informovat sponzory o naší činnosti a o konkrétním použití darů."

Jiří Hrobil, reditel orchestru
"Návštěvnost našich koncertů je pro nás velmi důležitá. Pro tvorbu a rozesílání emailových pozvánek pro naše příznivce používáme zabudovaný grafický editor. Ten nám umožňuje do zpráv přidat nejen obrázky z proběhlých akcí, ale i odkazy na naše stránky. Tím se nám daří udržovat sály plné."